Dapoxetin satın alıyor? Rehberimizdeki tüm bilgileri okuyun ve Avrupa’da Priligy’yi reçetesiz sipariş edebileceğinizi görün.

Reçetesiz Dapoxetin sipariş etmek artık zor değil, tüm sorularınızı yanıtlayın ve Avrupa’daki güvenilir web mağazalarından sipariş alın.

Avrupa’da reçete gerekmez

100% para iade garantisi

Gizli paketleme ve nakliye

€ 200 dan ücretsiz kargo

Dapoxetine reçetesiz satın almak

Dapoxetine’i reçetesiz satın almak artık bir problem değil, sadece güvenebileceğiniz bir tedarikçi seçmeniz önemlidir. Sizin için kolaylaştırmak için 3 farklı ortağımızın teklifini belirledik.

  • En çok seçilen ürünleri doğrudan görüntülemek için ekranın sağ tarafına bakın, telefonunuzda menzili görmek için sadece kaydırma yapmanız veya düğmeye tıklamanız gerekir.

Türkiye’de ilaç satmıyoruz ya da Priligy’i kendimiz satmıyoruz çünkü bu yasal değil. Neyse ki, Avrupa çapında yasal ve güvenli bir şekilde iyi Dapoxetine satın almak için yeterli seçenek var.

Avrupa’da reçetesiz yasal

Örneğin İngiltere’de, bu ilacı reçetesiz satın almak mümkündür, bunun güzel yanı bu tedarikçilerin de Türkiye’ye gönderilmesidir.

Neden çevrimiçi sipariş verelim?

Tabii ki çevrimiçi sipariş vermek için Dapoxetine’i seçmenin birkaç nedeni var. Tabii ki en büyük avantaj, çevrimiçi siparişin anonimliğinin yanı sıra, fiyatların eczane fiyatlarına göre çok daha düşük olmasıdır.

Daha fazla istişareye gerek yok

Ek olarak, erektil disfonksiyonunuzu tartışmak için bir konsültasyona gerek duymazsınız, elbette Priligy’i her türlü sıkıntı olmadan denemek de mümkündür. Dapoxetine’i çevrimiçi olarak sipariş etmek daha iyi bir çözüm olabilir.

“İnternette anonim olarak Dapoxetin’i sipariş etmenin bir yolunu arıyordum, Hollanda’da bunu güvenli bir şekilde düzenlemek bazen zordu. Siteniz yasal olarak bir Avrupa tedarikçisinden Dapoxetin sipariş etmeme yardımcı oldu. Kullanışlı ipuçları ve bilgiler için teşekkür ederiz!”

Berend

“Dapoxetin ile ilgili tüm bilgileri görüntülemek için en iyi yer, bu ilaç ile hiç bir tecrübem olmadı ve bu nedenle Dapoksetin siparişinin iyi bir fikir olup olmadığını görmek için arka plan bilgileri arıyordum. Tüm bilgi ve cevapları doğrudan kapsamlı SSS bölümünüzde bulabildim.”

Arthur

“Kadınlar için Dapoksetin bulmak oldukça zordu ve arkadaşlarımın da işe yaramadığını duydum. İnternette daha fazla araştırma yapmaya başladım ve bu web sitesinde göründüm, çünkü kendim denemek istedim, Avrupa’daki ortaklarınızdan birine sipariş verdim.”

Anneloes

“Ereksiyon hapları ile ilgili bir çok kavramla kafam karışmıştı ve farklı tipler olduğunu buldum. Bu çok hoş çünkü Dapoxetin ile ilk sipariş benim için etkili değildi, şimdi gerçek Dapoxetin siparişi verdiğim için saatlerce uğraşmadan sevişebilirim. Super!”

Frank

Görüntüle Avrupa’daki güvenli tedarikçilerden Dapoxetine

100 mg oral jel ile 7 poşet

120 mg – 10 hap ile jenerik marka

10 adet yumuşak sekmeli 20 mg

4 – 20 mg tablet ile paketleyin

10 – 50 mg hap içeren jenerik marka

10 – 2.5 mg hap içeren jenerik marka

10 ‘lu yumuşak tırnak 50 mg’lık paket

10 ‘lu yumuşak tırnak 100 mg’lık paket

Dapoxetin ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dapoxetine nedir?

Dapoxetin veya Priligy, erken boşalma tedavisi için MHRA onaylı bir ilaçtır ve seçici serotonin geri alım inhibitörleri (SSRI’lar) adı verilen bir ilaç grubunun bir parçasıdır.

Priligy’deki aktif madde, Eli Lilly tarafından geliştirilen ve daha sonra Johnston & Johnston’a satılan Dapoxetin’dir. Priligy, Kasım 2013’te İngiltere’de erken boşalma tedavisi için onaylandı.

Seks yapmadan 1-3 saat önce bir tablet alın.

En sık görülen yan etkileri baş dönmesi veya bayılma ve bulantıdır (mide bulantısı). Tableti alırken bir bardak su içmek bu etkileri azaltabilir.

Dapoxetine nasıl çalışır?

Dapoxetin bir erkekte seks süresini 2-3x uzatabilir, ancak tam olarak nasıl çalışır? Priligy, serotoninin sinir sistemindeki etkinliğini arttırır. Serotonin, sinir hücreleriniz arasındaki mesajları iletmekten sorumlu olan bir nörotransmiterdir. Diğer birçok fonksiyona ek olarak, boşalmaya yol açan sinir mesajlarının gönderilmesinden sorumludur.

Serotoninin sinir sistemindeki aktivitesinin arttırılması, boşalma zamanını arttırmanıza yardımcı olur ve sonuç olarak boşalmak istediğinizde daha iyi kontrol sahibi olmanızı sağlar. Daha uzun süre dayanmanıza yardımcı olmak için tablet cinsel aktiviteden 1-3 saat önce alınmalıdır.

Dapoxetine kime uygundur?

Dapoxetine, 18-64 yaşları arasındaki erkeklerin boşalmalarını doğal olarak idare edemeyen ve seks sırasında 2 dakikadan fazla süremeyen erken boşalma tedavisidir.

Erken boşalma nedir?

Erken boşalma (veya PE), bir erkeğin, her zaman veya neredeyse her durumda cinsel aktivite sırasında çok erken boşalmasıdır. Ama tam olarak ne çok erken?

Tam olarak neyin erken olarak tanımlandığına dair bilimsel bir cevap yoktur, ancak çoğu doktor boşalma penisin doğrudan uyarılmasından bir dakika sonra gerçekleştiğinde PE’ye başvurur. Bazen doğrudan cinsel aktiviteden önce bile olabilir.

Bir referans noktası olarak, cinsel ilişki sırasında boşalma için gereken ortalama süre yaklaşık beş buçuk dakikadır. Uzun sürmezseniz, terlemeyin. Sonunda, her bir sürenin ne kadar mutlu olup olmadığına karar vermek her çifte bağlı.

Priligy penisi uyuşturur mu?

PE’nin diğer tedavilerinden farklı olarak, dapoxetine penisi uyuşturmaz. Bu, penisin hissini kaybetmeden, çok erken boşalma üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanız anlamına gelir.

 

Dapoxetine ne kadar süreyle sisteminizde kalır?

Dapoxetine kısa etkili bir selektif serotonin geri alım inhibitörüdür (SSRI). Maksimum plazma konsantrasyonuna ulaşma süresi yaklaşık olarak. Yutulduktan 1-2 saat sonra. Plazma seviyeleri% 5’in altında veya dozdan 24 saat sonra en yüksek seviyededir.

Dapoxetine kullanıyorsanız, alkol içer misiniz?

Daspetin kullanırken alkolden uzak durmalısınız. Baş dönmesi, uykulu hissetme ve yavaş reaksiyonlara girme gibi alkolün etkileri dapoxetin ile alındığında daha da şiddetlenebilir. Ayrıca, Priligy kullanırken alkol almak bayılma veya diğer yan etkiler nedeniyle yaralanma riskini artırabilir.

Priligy'i nasıl almalısınız?

Priligy, 30 mg veya 60 mg dozlarda verilir. En yaygın doz 30 mg’dır ve Priligy’yi ilk kez kullanırken tavsiye edilir. Erkeklerin çoğu, 30 mg’ın PE’yi tedavi etmek ve cinsel sağlıklarını iyileştirmek için yeterli olduğuna inanmaktadır. Priligy, yemekle veya yemeksiz alınabilir ve en az bir bardak su ile alınmalıdır.

Dapoxetin'in kontrendikasyonları nelerdir?

Bazı ilaçlar belirli rahatsızlıkları olan insanlar için uygun değildir ve bazen bir ilaç yalnızca fazladan özen gösterilmesi durumunda kullanılabilir. Bu nedenlerden dolayı, doktorunuzun dapoxetin kullanmaya başlamadan önce bilmesi önemlidir. :

  • Eğer bayılma eğilimindeyseniz.
  • Kalp rahatsızlığınız varsa
  • Kanama veya pıhtılaşma bozukluğu varsa.
  • Epilepsi varsa.
  • Bipolar bozukluk, depresyon veya mani gibi “yüksek” veya “düşük” bir ruh hali yaratan psikolojik bir problem yaşarsanız.
  • Gözünüzdeki basıncı arttırdıysanız, glokom adı verilen bir durum.
  • Karaciğerinizin çalışma şekli ile ilgili problemleriniz varsa veya böbreklerinizin çalışma şekli ile ilgili problemleriniz varsa.
  • Eğer hiç bir ilaca karşı alerjik bir reaksiyon geçirdiyseniz.
  • Eğer başka ilaçlar kullanıyorsanız, bu aynı zamanda reçetesiz satın alabileceğiniz ilaçlar ile bitkisel ve ek ilaçlar için de geçerlidir.